ELADÓ BUDAPEST (RÉSZMUNKAIDŐBEN) (Budapest)

Német női felső ruházat ertékesítő

Cégünk a Street One és Cecil német, minőségi női felsőruházatot forgalmaz a Campona bevásárló központban.

Új kollégát keresünk, aki eladó-pénztárosként részmunkaidőben, erősítené családias csapatunkat.

Fő feladatok:

  •  a vásárlóink magas színvonalú kiszolgálása

  • terméktanácsadás

  • a bolt igényes megjelenéséhez kapcsolódó feladatok ellátása (árurendezés, árukihelyezés, tisztaság biztosítása stb.)

  • pénztári feladatok ellátása

Elvárások:

  • érettségi vizsga vagy szakirányú kereskedelmi végzettség

  • magas fokú vevőorientáltság

  • ápolt, igényes megjelenés

  • legalább 5 év kereskedelemben szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • női felsőruházat értékesítésben szerzett eladói tapasztalat

Budapest