Eladó / pénztáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

117 boltot üzemeltető kereskedelmi csoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Eladó / pénztáros

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi érzék,
  • Barátságos, vevőorientált fellépés,
  • Pontos, lendületes munkavégzés,
  • Elhivatottság, felelősségtudat

Előnyt jelent:

  • Vevőközpontúság, pontosság, rugalmasság, megbízhatóság

Feladatok:

  • Eladói - pénztárosi feladatok elvégzése (vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása),
  • Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal,
  • Rábízott szakterület (pult, polc) folyamatos felügyelete, ellenőrzése, polctükör betartása mellett,
  • Szavatossági idő figyelése,
  • Fogyasztóvédelmi és HACCP előírásoknak megfelelő árukihelyezés,

, Megbízóról:,

A társaság jelenleg 117 boltot üzemeltet, melyek közül 110 élelmiszer, 7 pedig iparcikk jelleggel működik 92 településen, ebből Budapest öt kerületében. A cég közel 1200 embernek ad munkát, és ezzel családjaiknak megélhetést az ország különböző régióiban.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett 8 órás munkabér,
  • Műszakpótlék, mozgó bér,
  • Vasárnapi munkavégzés 200% túlóra fizetése,
  • Év végi prémium az üzlet teljesítménye alapján,
  • Utazási hozzájárulás: vármegyei bérlet 86%-ban, gépkocsi 30Ft/km,
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek,
  • Vállalaton belüli fejlődési, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest