Electrical Failure Analysis Engineer (Debug Engineer) (Zalaegerszeg)

A hirdetés már lejárt!

Egyfázisú inverterek és teljesítményoptimalizáló kompakt technológákat gyártó multinacionális vállalat számára keresünk Hibaanalizáló (debug) mérnököt határozatlan idejű munkavégzésre Zalaegerszegre.

Megbízónk globális vezető szerepet tölt be az intelligens energiatechnolóiákban.

We are looking for an experienced Electrical Failure Analysis (Debug) Engineer to Zalaegerszeg, Hungary location for a multinational company manufacturing compact inverter and optimizer technologies.

Our client has a market-leading positon globally in intelligent solar technologies.

Electrical Failure Analysis Engineer (Debug Engineer)

Feladatok

  • Hibakeresési folyamatok vezetése a szerződéses partnerek telephelyén
  • A hibák gyökérokának meghatározása a vizsgálat során, valamint helyesbítő tevékenységek elvégzése a gyártott termékek minőségének javítása érdekében
  • Segítségnyújtás és a technikus kollegák számára szakmai továbbképzések megtartása

  • Lead failure analysis processes at contract manufacturers premises
  • Determine the root cause for failures under investigaton and implement corrective actions in order to the better product quality
  • Support and train technicians

Követelmények

  • Egyetemi villamosmérnöki diploma (BSc)
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat releváns területen
  • Elektronikai hibakeresésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Laboratóriumi készülékek berendezések használatában szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó készség, prezentációs technikákban szerzett jártasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Új ismeretek önálló elsajátítása
  • Jó kommunikációs készség angol nyelven szóban és írásban egyaránt (minimum középszintű nyelvtudás)

  • B.Sc. in Electrical engineering from university
  • 5 years of experience in one or more relevant fields
  • Electronic failure analysis
  • Board design
  • Experience in lab equipment
  • Must possess excellent skills in problem-solving, self-learning, presentation and team-work
  • Good verbal and written communication (English)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bónuszrendszer
  • Dinamikusan fejlődő nagyvállalat
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Egyedi, környezetkíméló technológiai megoldások

  • Competitive compansation package
  • Available extra bonus
  • Dinamically developing multinational company
  • Multinational working environment
  • Unique, environmentally friendly technological solutions

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg