Elektrikus (Debrecen)

Debrecenben jelentős szereppel bíró, sok épülettel rendelkező, stabil lábakon álló Partnerünkhöz keresünk elektrikus kollégákat azonnali kezdéssel.

Elektrikus

Feladatok

  • A cég kezelésében lévő közép (11kV) , és kisfeszültségű (0,4kV) kapcsoló berendezéseinek kezelése, a balesetmentes munkavégzés érdekében elvégzendő szakaszolási műveletek precíz ellátása.
  • A fenti feladatok szakszerű ellátásához szükséges kapcsolattartás a társüzemek üzemviteli szolgálataival (E.on).
  • Külső szerelői csoportok feszültség alatti és feszültség közelében végzett munkáinak felügyelete.
  • Villamos javítási, karbantartási feladatok elvégzése.

Követelmények

  • Elektrikus végzettség
  • Igény a fejlődésre, tanulásra, a meglévő munkaterület megismerésére.
  • Precíz munkavégző képesség
  • Megbízhatóság
  • Ügyeleti munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Fix fizetés + cafeteria.
  • Munkába járás támogatása.
  • Vírus helyzettől független, stabil és hosszútávú álláslehetőség.
  • 1 műszakos munkarend, 8 órás munkaidő (+ ügyelet havonta néhány alkalommal).

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen