Elektrikus villanyszerelő (Budapest)

Elektrikus villanyszerelő

Leírás

Gyógyszerek gyártásával foglalkozó X. kerületi partnercégünk keresi új munkatársait elektrikus villanyszerelő pozícióba, PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • A vállalat kis és középfeszültségű hálózatain, erősáramú villamos berendezésein üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkák elvégzése napi feladataid része lesz
  • Transzformátorállomások üzemeltetésében, üzemszerű kapcsolások elvégzésében, üzemzavarok elhárításában, és felügyeleti rendszerek kezelésében is számítunk rád
  • Az épületek, HVAC berendezések és termelő technológia biztonságos, folyamatos, gazdaságos áramellátásának biztosítását is rád bízzuk
  • Bel és kültéri üzemi és biztonsági világítási rendszerek karbantartása is feladataid közé tartozik
  • 0,4KV-os kapcsolóterek, központi szünetmentesek, dízelmotoros áramfejlesztők üzemeltetését is rád bízzuk.

Elvárások
  • Villanyszerelő és/vagy erősáramú középfokú villamos szakképzettség
  • Villamos alállomás kezelő és/vagy robbanásbiztos berendezés kezelő szakképesítés
  • Ha robbanásbiztos berendezés kezelői szakképesítéssel még nem rendelkezel, akkor az szükséges, hogy legyen érettségid és/vagy technikumod és nyitott legyél ezen szakterület megismerésére
  • 2-3 év gyakorlatod erősáramú területen
  • 1 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség!
  • A versenyképes fizetésen túl cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára, illetve év végi speciális bónuszra is számíthatsz
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Munkavégzés helye

Budapest, Keresztúri út 30-38, Magyarország

Budapest