Elektrikus villanyszerelő (Budapest, X. kerületet) (Budapest)

Elektrikus villanyszerelő (Budapest, X. kerületet)

Leírás

X. kerületi partnercégünk keresi új munkatársait Elektrikus villanyszerelő pozícióba:

Feladatok

  • Kis és középfeszültségű hálózatokon, erősáramú villamos berendezéseken üzemviteli, javítási, karbantartási munkák elvégzése
  • 10/0,4KV-os és 20/0,4KV-os transzformátorállomások üzemeltetése, üzemszerű kapcsolások elvégzése, üzemzavarok elhárítása és felügyeleti rendszerek kezelése
  • Az elszámolási és belső fogyasztásmérők felügyelete, hatásos és meddő teljesítmény limitek betartása, fázisjavító berendezések ellenőrzése
  • 0,4KV-os kapcsolóterek, központi szünetmentesek, dízelmotoros áramfejlesztők üzemeltetése, valamint robbanásveszélyes környezetben üzemelő gyártmányok karbantartása, javítása és szerelése

Elvárások
  • Villanyszerelő és/vagy erősáramú középfokú villamos szakképzettség
  • Villamos alállomás kezelő és/vagy robbanásbiztos berendezés kezelő szakképesítés
  • Ha robbanásbiztos berendezés kezelői szakképesítéssel még nem rendelkezel, akkor az szükséges, hogy legyen érettségid és/vagy technikumod és nyitott legyél ezen szakterület megismerésére
  • 2-3 év gyakorlatod erősáramú területen
  • Folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség!
  • A versenyképes fizetésen túl cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára, illetve év végi speciális bónuszra is számíthatsz
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Munkavégzés helye

Budapest, Keresztúri út 30-38, Magyarország

Budapest