Elektromos karbantartási csoportvezető (Nyíregyháza)

A mintegy száz éves múltra visszatekintő, németországi székhelyű partnerünk számára keresünk karbantartási vezető kollégát új, Nyíregyházán épülő telephelyére.

Elektromos karbantartási csoportvezető

Feladatok

  • Villanyszerelők és PLC technikusok szakmai vezetése és koordinálása.
  • Rendszerek és létesítmények értékelése, karbantartási és javítási munkálatok meghatározása.
  • Karbantartási terv létrehozása és végrehajtása.
  • Prioritások meghatározása és a karbantartási és működési követelmények teljesítése a munkavállalók beosztásával és a munkavégzés eredményeinek nyomon követésével, a teljes termelési rendelkezésre állás biztosítása érdekében.
  • A karbantartási és javítási munkák biztosítása, hogy biztonságosan, hatékonyan és időben történjenek.
  • Pótalkatrész készlet kezelése
  • Az éves költségvetés elkészítésében való részvétel
  • Biztosítása, hogy az üzem létesítményei és területei megfeleljenek a vonatkozó szabályozásoknak, vállalati és szabályozási szabványoknak.
  • Éves költségvetés készítésében való részvétel.

Követelmények

  • Középfokú műszaki végzettség és/vagy legalább 5 év releváns tapasztalat az autóiparban.
  • Haladó szintű ismeretek PLC, robotika, ipari elektromos  rendszerek és terén.
  • A megelőző karbantartási technikák megvalósításának és alkalmazásának istemere, a gyártóberendezésekre és létesítményekre vonatkozóan.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Német vállalati háttér
  • Részvétel egy új gyár indulásában
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza