Karbantartás Vezető (Tiszakécske)

Karbantartás Vezető

Leírás

Kecskemét környékén található, multinacionális, autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Karbantartás Vezető pozícióba.

Feladatok

  • Karbantartási ütemtervek elkészítése,
  • Karbantartási eljárások kidolgozása,
  • Karbantartók beosztása, munkájuk megszervezése,
  • Pótalkatrészek menedzselése / beszerzése / készletgazdálkodás,
  • Gépzavarok / üzemzavarok elhárítása.

Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (robotok, PLC ismeretek előny),
  • Legalább 3-4 éves vezetői tapasztalat,
  • Autóipari ismeretek előny (IATF szabvány),
  • Német vagy angol középfokú nyelvtudás.

Amit kínálunk
  • Változatos és izgalmas feladatok,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Támogató közeg,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi vállalati háttér,
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.

Munkavégzés helye

Tiszakécske

Tiszakécske