Elektromos Karbantartó (Nagykőrös)

Elektromos Karbantartó

Leírás

Kecskemét környékén található, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Elektromos Karbantartó pozícióba.

Feladatok

  • Automata üzemű gépsorok rendelkezésre állásának biztosítása, termelés támogatása,
  • A karbantartási és a megelőző karbantartási tervben meghatározott, valamint a gépenkénti karbantartási utasításokban előírt ellenőrzések, karbantartások elvégzése és azok dokumentálása,
  • Gyártás felügyelete, elektronikai rendszerek, technológiai berendezések üzemeltetésével kapcsolatos hibaelhárítási feladatok elvégzése,
  • Elektromos alkatrész felhasználás koordinálása,
  • Javaslattétel az automatizálási rendszer fejlesztésére és a kivitelezés lebonyolítása,
  • Önálló hibakeresés, problémamegoldás,
  • Alap elektromos ismeretek (rajzolvasás), elektromos szekrényben végzendő munkák,
  • Vezérlőszekrényekben elvégzett módosítások dokumentálása, tervező program használatával (Eplan).

Elvárások
  • Minimum középszintű műszaki / vilamosipari végzettség.

Pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Automatizálási vagy ipari elektronikai végzettség,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Automata gépek karbantartásában, karbantartás szervezésében szerzett tapasztalat,
  • Siemens, OMRON PLC-ismeret.

Amit kínálunk
  • Emelt műszakpótlék 14-22 -ig +30%, 22-06-ig +50%,
  • Modern, tiszta környezet,
  • Utazási költségek térítése,
  • Családias légkör,
  • Túlórázási lehetőség 100%-bérpótlék.

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös