KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Kapuvár)

Fejvadász Irodánk megbízója számára keresi

KARBANTARTÓ TECHNIKUS

3 műszakos munkarendbe Kapuvár Sopron környékére

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET MERT

  • Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
  • Nálunk a legkorszerűbb technológiákkal dolgozhatsz egy szakmailag kompetens csapat tagjaként;
  • Stabil, hosszú távú, innovatív munkahelyet kínálunk;
  • Felkészült kollégák és elérhető vezetők segítik a munkádat;
  • Munkához igazodó megfelelő bérezés

Feladatok

  • Magas szinten automatizált (robotizált) gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Termelés támogatása;
  • Gyártás felügyelete, technológiai berendezések üzemeltetésével kapcsolatos hibaelhárítási feladatok elvégzése;
  • Részvétel elő- és nullszéria gyártásban;
  • Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése.

TÉGED KERESÜNK,

  • Lelkesen veted bele magad a műszaki feladatokba;
  • Nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására;
  • Elektronikai, mechatronikai vagy mechanikai technikus végzettséggel rendelkezel;
  • PLC vezérlésű pneumatikus gépek karbantartásában szerzett gyakorlattal rendelkezel;
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet;

Előny

  • idegen nyelvismeret (német,ukrán stb.);
  • pneumatikus, hidraulikus gépek üzemeltetésében szerzett elmélet vagy gyakorlat;
  • szenzor és kamerás ismeretek (Cognex; Keyence)
  • robottechnikai tapasztalat (Mitsubishi)
  • PLC programozási ismeret (Siemens)
  • szervo hajtások vagy bármilyen más elektromos eszközök üzemeltetésében, paraméterezésében szerzett gyakorlat.

Kapuvár