Karbantartó mérnök (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Karbantartó mérnök

Leírás

Autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat Karbantartó mérnök pozícióba. Várjuk a nyitott, lelkes, proaktív junior jelölteket is, aki érdeklődik a karbantartás világa iránt!

Feladatok

  • Automatizálási projektekben való aktív részvétel, megvalósulást követően azok támogatása, nyomonkövetése
  • Termelőgépek hatékonyságának javítása, állásidők, veszteségek, selejt csökkentése technikai fejlesztések útján
  • A termelés folyamatosságának biztosítása; gépek, berendezések rendszeres felügyelete, a gyártás során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégezésének felügyelete, a berendezések fejlesztése, a berendezések karbantarthatóságának javítása
  • Kapcsolattartás a gépek/berendezések szállítóival, részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben

Elvárások
  • Gépész/Mechatronikai mérnöki/üzemmérnöki / villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Nyitott, lelkes, proaktív hozzáállás

Előny:
  • Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • PLC programozói ismeretek (Siemens S7)

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria, bónuszkifizetés
  • Alkalmankénti HO lehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Költöző jelölteket szívesen fogadnak

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron megye