Mechanikus karbantartó (Sopron)

A hirdetés már lejárt!

Mechanikus karbantartó

Leírás

Soproni Partnerünk számára keresünk munkatársat mechanikus karbantartó pozícióra.

Feladatok

  • A vállalat gépparkjának, berendezéseinek javítása és megelőző karbantartása
  • A felmerülő hibák rugalmas elhárítása
  • A karbantartás dokumentációs rendszerének naprakészen tartása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Ipari területen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Előnyt jelent: pneumatikai ismeretek, faiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Mozgóbért a teljesítményednek megfelelően
  • Nálunk a munkaközi szünet is fizetett
  • Már 14 órától jár a délutános műszakpótlék
  • Utazási támogatást a kényelmes munkába járáshoz
  • Előre kiszámítható, tervezhető műszakbeosztást
  • Pénzjutalmat az ötleteidért és a lojalitásodért
  • Bruttó 12 000 Ft/hó önkéntes nyugdíjpénztárt

Munkavégzés helye

Sopron

Sopron