Elektromos karbantartó (Halmajugra)

Elektromos karbantartó

Leírás

Szeretnél a Grand Canyon üveghídja gyártójánál dolgozni? Akkor jelentkezz francia eredetű partnercégünkhöz, a több mint 350 éves múlttal rendelkező Saint-Gobain cégcsoporthoz!

A vállalat hazánkban 1992 óta képviselteti magát saját márkás építőanyagok és rendszerek innovatív fejlesztésével és gyártásával.

Légy Te is tagja a halmajugrai telephely befogadó és támogató szakmai csapatának!

Feladatok

  • műszakon belüli napi rutinfeladatok ellátása (pl.: tűzjelző berendezések ellenőrzése)
  • a műszakon belül felmerülő elektromos jellegű problémák hibaelhárításában való részvétel
  • részvétel a gyári technológia és épületvillamosság elektromos jellegű megelőző karbantartásaiban
  • részvétel a gyári épület- és berendezés-fejlesztési feladatokban
  • a termelés támogatása a napi feladatokban szakmai ismereteiddel

Elvárások
  • minimum középfokú, villamos/elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő, autóvillamossági szerelő, elektrotechnikus, elektrikus stb.)
  • előny a szakmai tapasztalat villamos kivitelezés, elektromos karbantartás területén
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • nyugodt, precíz munkavégzés
  • együttműködés a csapat többi tagjával
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • bejárás saját autóval

Amit kínálunk
  • biztos munkahely, ahol hosszú távon tervezhetsz
  • versenyképes alapbér és műszakpótlékok
  • szabad vasárnap, havi kétszer 4 nap folyamatos pihenő
  • egészségbiztosítás; magánorvosi ellátás és szűrőcsomag
  • élet- és balesetbiztosítás
  • munkába járás támogatása (39 Ft/km)
  • tiszta, kiemelkedően rendezett munkakörnyezet
  • betanulási időszak mentorálása
  • fejlődési lehetőség
  • családias, barátságos légkör, ahol értékelik és megbecsülik a munkád!

Munkavégzés helye

Halmajugra

Halmajugra