Elektromos karbantartó (Lukácsháza)

Elektromos karbantartó

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársakat KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL, 4 műszakos munkarendben.

Feladatok

  • Termelésben üzemelő különböző elektromos berendezések telepítése, javítása, karbantartása.
  • Gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása.
  • Hibaelhárítás, szoros együttműködésben a mechanikus karbantartókkal.
  • Elvégzett javítások dokumentálása.
  • Új és használt gépek telepítési, beüzemelési munkáiban való részvétel.

Elvárások
  • Műszaki végzettség (Pl.: Villanyszerelő, Elektrotechnikai technikus, Automatizálási technikus)
  • Elektromos karbantartási területen, termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Megbízható, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-33-10-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címekre várjuk!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza