Elektromos karbantartó (Szombathely)

Elektromos karbantartó

Leírás

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása az összeszerelő területen
  • A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása.
  • Esetenként, alkatrészek, egyedi darabok rajz vagy megbeszélés szerinti elkészítése.
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése, jelzése.

Elvárások

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • Termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Technikus végzettség előny
  • Karbantartásban szerzett több éves tapasztalat előny
  • #helpingwestbluecollar

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely