Elektromos karbantartó (Gönyű)

A hirdetés már lejárt!

Elektromos karbantartó

Leírás

Szeretnél tapasztalt, összetartó csapatban dolgozni? Akkor várunk a Gönyün található Partnercégünkhöz (acélfeldolgozó) Elektromos karbantartó pozícióban.

Feladatok

  • Elektronikai rendszerek és berendezések karbantartása és javítása, rendszeres állapotfelmérés,
  • Kapcsoló- és elosztószekrények optimalizálása, kivitelezése,
  • Műszaki rajzok naprakészen tartása,
  • Segítségnyújtás a gyártósor mellett dolgozóknak a gépek beállításában, műszaki hibák sürgősségi elhárítása.

Elvárások
  • Középfokú erősáramú elektronikai végzettség,
  • 3-5 éves tapasztalat üzemzavar és hibaelhárítás területén termelő környezetben,
  • MS Office, CAD és EPLAN felhasználói szintű ismerete, villamos rajz olvasás,
  • 2 műszakos munkarend vállalása.

Előny:
  • Siemens S7-es rendszer ismerete és német nyelvtudás
  • Darus és targoncás jogosítvány és gyakorlat

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál,
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek,
  • Kiemelt bérezés,
  • Cafeteria,
  • Bejárás támogatása,
  • 2 műszakos munkarend.

Munkavégzés helye

Gönyű

Gönyű