Elektromos karbantartó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk adatkábel-gyára a Belden amerikai vállalatcsoport középméretű gyára: emberléptékű szervezet, gyors döntések, megbízható keretek és érezhető hatáskör mindenkinek. Igazi gyártás, minőségi termékek, pörgős, de emberi tempó.

Gyári termelőgépek és a telephely karbantartási munkáira keresünk karbantartó villanyszerelőt vagy műszerészt FOLYAMATOS munkarendbe.

Elektromos karbantartó

Feladatok

  • A termelésben lévő gépek műszaki állapotának felügyelete, karbantartása.
  • Aktív közreműködés nem tervezett meghibásodások elhárításában.
  • Tervezett karbantartások végrehajtása.
  • Karbantartási dokumentumok naprakészen tartása.
  • Épületkarbantartási munkák elvégzése.

Elvárások

  • Elektroműszerész, villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség.
  • Műszaki dokumentációk önálló használata (hibakeresés)
  • Karbantartási anyagok és gépalkatrészek beazonosítása és kezelése.
  • Szabályok, utasítások megértése és betartása.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Gyártógépek elektromos karbantartásában termelőcégnél szerzett munkatapasztalat.
  • Automatizálási tapasztalat (PLC vezérlés, motor hajtásokkal szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk

  • 50 % szombati pótlék
  • évi bruttó 275.000 Ft-os cafeteria, próbaidő után
  • 4% önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • 3.960 Ft/hó kávé-szendvics-üdítő kártya

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Budapest