Elektromos karbantartó (Szigetszentmiklós)

Elektromos karbantartó

Leírás

Ha van tapasztalatod az elektromos karbantartás területén, jelentkezz hozzánk és ismerd meg változatos gépparkunkat! Szigetszentmiklósi telephellyel rendelkező, cigarettafilter gyártó partnerünkhöz munkatársat keresünk elektromos karbantartó pozícióba!

Feladatok

  • Gépek javítása és karbantartása
  • A berendezések elektromos hibáinak elhárítása, vezérlések, motorok, vezérlőszekrények hibaelhárítása
  • A berendezések hibáinak, hiba okainak keresése, a berendezések vezérlési rendszerének felülvizsgálata
  • Az összes műszer és szabályozó eszköz kalibrálása
  • Géptelepítésekben való részvétel
  • Gépmódosítások esetén a módosítások dokumentálása

Elvárások
  • Középfokú erősáramú villamossági végzettség (villanyszerelő- ,elektrotechnikus-, mechatronikus-, stb. szakiskolai végzettség,)
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Együttműködési készség
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság

Előny:
  • PLC vagy PC programozási ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Üzemi karbantartói tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Fontosnak tartjuk a szakmai fejlődést és az előrelépési lehetőséget, melyhez folyamatos tréningeket biztosítunk
  • Ingyenes céges buszok a következő településekről: Budapest 11.,21.,22., 20. kerület, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Szigetbecse, Dunaújváros, Dunavecse, Szalkszentmárton, Kiskunlacháza. Majosháza, Tass, Dömsöd
  • Szabad hétvégék, szabadon vállalható túlórák
  • Cafeteria támogatás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Munkarend: 3 műszak

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós