Szerviztechnikus (Budapest-Dunaújváros) (Budapest)

Partnerem részére keresek szerviztechnikus, aki a Budapest és Dunaújváros közti területet fedné le munkájával.

Szerviztechnikus (Budapest-Dunaújváros)

Feladatok

-Daruk, emelőgépek, híddaruk megelőző karbantartásának elvégzése

-Tervezett javítások végrehajtása

-Eseti meghibásodások elhárítása

-Daru telepítéseknél támogatás nyújtása

-Projekt munkák során a szükséges munkák elvégzése a Projekt Vezetővel egyeztetve

-Ügyfelekkel való kapcsolattartás

-Munkacsomagok és munkaidőd naprakész vezetése és rögzítése digitális rendszerünkben

-Műszaki koordinátorral egyeztetettek szerinti munkavégzés

Követelmények

-Középfokú erősáramú szakképesítés VAGY középfokú villamos gépszerelői szakképesítés (vagy ezzel egyenértékű műszaki szakirányú végzettség)

-Jártasság a PLC rendszerekben

-Középfokú angol nyelvtudás

-Érettségi

-2-3 éves szakmai tapasztalat gépészeti, erősáramú berendezések, PLC rendszerek karbantartásában, szerelésében, szervizelésében

-B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

-Rugalmas, családbarát munkavégzés

-Versenyképes jövedelem (minden egyes munkaórád után kifizetünk Téged, és biztosítunk túlóra díjat, készenléti díjat, éjszakai pótlékot, ha szükség esetén úgy alakulna a munkavégzésed)

-Fix belföldi napidíj

-Cafeteria csomag

-Laptop, telefon, autó (akár saját használatra is, meghatározott km-ig)

-Munkád elvégzéséhez szükséges MINDEN eszközt biztosítunk a szükséges mennyiségben (szerszámok, munkaruha, stb.)

-Hosszú távú munkalehetőség, karrier

-Magas színvonalú technikai munka, prémium termékekkel való munkavégzés

-Medicover egészbiztosítási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest