Elektromos karbantartó (Gyöngyös)

A hirdetés már lejárt!

Elektromos karbantartó

Leírás

A gyöngyösi Magnetec-Ungarn Kft. megbízásából,

munkatársat keresünk a következő pozícióba

Elektromos Karbantartó technikus

Feladatok

  • Javítási és karbantartási feladatok ellátása
  • Üzemzavarok gyors és hatékony megszüntetése
  • Karbantartási rendszer hatékony üzemeltetése
  • Részt vesz új gyártóeszközök építésében, kisfeszültségű berendezések javításában
  • Elvégzi a gyártóeszközök és célgépek beállítását

Elvárások
  • Középfokú szakirányú végzettség (Villanyszerelő, gépbeállító és/vagy elektronikai területen)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • 2 műszakos munkarend és hétvégi készenlétek vállalása

Előny:
  • Saját gépjármű és vezetői engedély a hétvégi készenlét miatt

Amit kínálunk
  • Alapbér + 30%-os műszakpótlék
  • Havi maximum 10%prémium a vállalati és területi célok teljesülésétől függően
  • 100% üzemanyagtérítés készenlét esetén
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Abasár, Adács, Atkár, Boconád, Detk, Domoszló, Ecséd, Feldebrő, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Hort, Karácsond, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Nagyfüged, Nagyréde, Pásztó, Rózsaszentmárton, Szurdokpüspöki, Szűcsi, Tarnaméra, Vámosgyörk, Verpelét, Visonta
  • Hűségbónusz már az első nálunk töltött évfordulótól kezdődően
  • Év dolgozója választás
  • Rendkívüli élethelyzetben támogatás egyedi elbírálás alapján
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös Pipishegy

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:

+36 20 210 8107

Fényképpel ellátott Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: [email protected]

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös