Elektromos karbantartó állás Zalalövőn (Zalalövő)

Elektromos karbantartó állás Zalalövőn

Leírás

Zalalövői partnercégünk részére keresünk elektromos karbantartó munkatársat.

Feladatok

  • általános gépszerelési, javítási feladatok ellátása
  • termelésben használt gépek javítása
  • a termelésben használt gépek tervszerű, megelőző karbantartásának végrehajtása
  • épületet és a termelést kiszolgáló berendezések üzemben tartása
  • vezetői kérésre alkatrészbeszerzés

Elvárások
  • villanyszerelői végzettség és erősáramú ismeretek
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • 2 műszak vállalása

Előny:
  • termelő/gyártó berendezések üzemeltetésében, javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • hidraulikai és pneumatikai ismeretek
  • nyomdaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Egyedi, új gépek, modern és új munkakörnyezet
  • Cafeteria

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Zalalövő

Zalalövő