Elektromos karbantartó (Budapest, 19. kerület) (Budapest)

Elektromos karbantartó (Budapest, 19. kerület)

Leírás

Szerszámgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát 19. kerületi munkavégzési helyszínnel az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Termelő és kiszolgálógépek javítása, karbantartása
  • Elektromos teherelosztó rendszer átalakítása
  • Kiegészítő eszközök készítése

Elvárások

  • Erősáramú OKJ-s végzettség
  • Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő
  • Minimum 1 éves azonos, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Gépjavítás, gépgyártás, termelőüzemi karbantartás stb...
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Automatizálási ismeretek
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez minden szükséges szerszám és védőfelszerelés biztosított
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest