Elektromos karbantartó (Debrecen) (Debrecen)

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Elektromos karbantartó (Debrecen)

Feladatok

  • Elektromos javítási és felújítási munkák elvégzése a gépek és az épületgépészet berendezésein, a hiba és az üzemzavar lehetséges okainak vizsgálata
  • Alkatrészigény megállapítása, a szükséges tartalék alkatrészek meghatározása, igények leadása a karbantartó mérnök és a műszaki raktáros felé
  • Szakértői irányítás mellett átfogó és összetett javítási munkálatok, átalakítások és új eszközök gyártásának végrehajtásában történő közreműködés
  • Üzemzavarok elhárítása, a karbantartás elvégzése a meglévő karbantartási terv alapján
  • Alkatrészek cseréje az előírások szerint
  • Határidők betartása
  • Karbantartási dokumentációk elvégzése
  • Kapcsolattartás a termelési területtel

Elvárások

  • Minimum 3 éves karbantartói tapasztalat
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Kapcsolási rajzok ismerete és alkalmazása
  • Siemens S5, S7 vezérlési ismeret
  • Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Windows, MS Office, SAP ismerete előny)
  • Négy műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
  • Szakmai tréningek
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest   |  Phone: +36 (1) 505-9159  |  Fax: +36 (1) 505-9101  |  www.thyssenkrupp.hu
Debrecen