Elektromos karbantartó mérnök (Mátészalka)

A hirdetés már lejárt!

Elektromos karbantartó mérnök

Leírás

Piacvezető, széleskörű termékportfólióval rendelkező, dinamikusan fejlődő és stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk részére Elektromos karbantartó mérnök kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Gyártóberendezések elektromos/vezérléstechnikai rendszereinek karbantartása
  • Önálló hibakeresés és elhárítás diagnosztikai rendszerek, mérőeszközök alkalmazásával, szerelési részegységek és pótalkatrészek cseréjével,
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek elvégzése, adott esetben javítással egybekötve

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú képesítés (befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rendszerszemlélet, együtt gondolkodási készség
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Utazási hajlandóság
  • PLC programozási ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, fiatalos, támogató csapat
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Munkavégzés helye

Mátészalka

Mátészalka