Elektromos karbantartó, műszerész (Nyírbátor)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Nyírbátori Háztartás-vegyipari termékek gyártásával foglalkozó Partner cégünk számára keresünk

munkatársat

Elektromos karbantartó, műszerész

Feladatok

  • PLC vezérelt gépsorok elektronikai javítása, karbantartása
  • Villamos elosztó szekrények szerelése, rajzolvasás

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség
  • folyamatos, 6+2 -es munkarend vállalása
  • alapfokú számítógépes ismeret

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kazángép kezelői jogosítvány (2 és 3 tonnás kazán)
  • PLC vezérelt rendszerben szerzett tapasztalat
  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Vesenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egyéb béren kívüli juttatások
  • Dolgozói ingyenes termékcsomagok
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott termékekre
  • Útiköltség térítés ( autó, tömegközlekedés esetén)

Munkavégzés helye

Nyírbátor

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Nyírbátor