Elektromos karbantartó / Műszerész (Szentgotthárd)

Elektromos karbantartó / Műszerész

Leírás

Szentgotthárdi partnerünkhöz elektromos karbantartó/ műszerész kollégát keresünk!

Feladatok
Gyártógépek és berendezések elektromos karbantartása.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • min 3 év gyakorlat karbantartási területen
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, internet, stb.)
  • Előny: targoncás jogosítvány és német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Útiköltség térítés
  • Oktatások, képzések
  • Környezeti ártalmaktól mentes munkakörnyezet
  • Extra vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • Hosszútávú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Szentgotthárd