Elektromos karbantartó (Pécs) (Pécs)

Legyünk együtt sikeresek!

Zöld mezős beruházáshoz keresünk 3 műszakos műszakrendbe karbantartókat.

Partnerünk autóiparban használatos csöveket fog gyártani, hagyományos, hibrid és elektromos autók számára.

A pozíció megnevezése:

Elektromos karbantartó (Pécs)

Feladatok

  • Alumínium csővágó, csővég formázó, CNC csőhajlító, alumínium keményforrasztó, hegesztő gépek javítása, beállítása, megelőző karbantartása;
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában.

Elvárások

  • Elektromos rajz ismeret;
  • Erősáramú berendezés szerelői végzettség;
  • Számítástechnikai alapismeretek;
  • Önálló munkavégzés;
  • 3 műszakos munkarend vállalása;
  • Minőségtudatosság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (piaci átlagon felüli);
  • Béren kívüli juttatási rendszer;
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére;
  • Bejárás támogatása.

Előnyök

  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek karbantartásában szerzett tapasztalat;
  • PLC vezérlésű gépek üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat;
  • FANUC CNC vezérlő ismerete;
  • FANUC és KUKA robot ismeret;
  • CAD program ismerete.

Munkavégzés helye

  • Pécs

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Pécs