Elektromos karbantartó (PLC) (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Német tulajdonban lévő, autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársakat, az alábbi pozícióba:

Elektromos karbantartó (PLC)

Feladatok

  • Automatizált rendszerek és berendezések hibaelemzése;
  • Gépek, berendezések karbantartása;
  • Folyamatos optimalizálás, megelőző karbantartás;
  • Dokumentáció SAP rendszerben.

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy más szakirányú végzettség;
  • 3 műszak/8 óra munkarend vállalása;
  • PLC rendszereken szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás

Amit kínálunk

  • Alapbéren felüli egyéb bónuszok (prémium és Cafeteria);
  • 13. havi bérezés;
  • Modern, tiszta környezet;
  • Bejárás támogatás.

Előnyök

  • Számítógépes ismeretek (Office, SAP)
  • Alapfokú nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Az állásra jelentkezni a jakubecz.ninetta@hire-one.hu e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be: Elektromos karbantartó, Kecskemét

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-7413 (Jakubecz Ninettánál).

Kecskemét