Elektromos karbantartó technikus (WHC01654) (Veresegyház)

Elektromos karbantartó technikus (WHC01654)

Elektromos karbantartó technikus munkalehetőség - Veresegyház

Feladatok:

  • Tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése
  • Gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Hibaelhárítás
  • Karbantartási adatbázis fenntartása
  • Részvétel a berendezések telepítésében
  • Rajzok és tervek olvasása
  • Biztonsági szabályok betartása

Elvárások:

  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • 5 vagy több éves gyakorlat ipari berendezések karbantartási területén, a gépek, berendezések elektromos / vezérlési / mérő-rendszereinek alapos ismerete
  • Marógépek, illetve esztergák karbantartási ismeretei
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Kritikus gondolkodás
  • Folyamatos műszak vállalása (4 nap munka-4 nap pihenő)

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház