Elektromos karbantartó (WHC011779) (Kecskemét)

Elektromos karbantartó (WHC011779)

Elektromos karbantartót keresünk Kadafalvára, 3 műszakos munkarendbe, a vállalat saját állományába!

Feladatok:

  • Lézer, hegesztő és CNC gépek napi karbantartása
  • Általános karbantartási és javítási feladatok, illetve műszaki állapot megőrzési tevékenységek elvégzése
  • A cég gyártó - és szerelő berendezései részére a rendszeres karbantartási és javítási tevékenységek végrehajtása
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése a Karbantartási Program adatai szerint,
  • Karbantartáshoz, javításhoz szükséges alkatrészek azonosítása, beszerzés kezdeményezése
  • Raktáron tartott tartalék alkatrészek, anyagok beszerzésének kezdeményezése

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség (Erősáramú)
  • 1 - 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • 3, későbbiekben 4 műszak vállalása

Munkavégzés helye

Kecskemét, Kadafalva

Kecskemét