Elektromos karbantartó (WHC011935) (Dunaföldvár)

Elektromos karbantartó (WHC011935)

ELEKTROMOS karbantartó kollégákat keresünk dunaföldvári partnerünkhöz

Feladatok:

  • A vállalt saját kezelésében lévő kis- és középfeszültségű hálózat kezelése
  • Villamos hajtások üzemeltetése, javítása. (Frekvenciaváltók, Lágyindítók, Y-D, DOL)
  • Hibakeresés, javítás a kisfeszültségű hálózaton
  • Megelőző karbantartás elvégzése, folyamatos fejlesztés a gépeken és tartozékain
  • Napi ellenőrzések elvégzése és dokumentálása
  • Robbanásbiztos berendezések előírás szerű karbantartása és ennek dokumentálása

Elvárások:

  • Erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő
  • Villamosmű kezelői végzettség, (alállomás kezelő, elektrikus)
  • Erősáramú ipari berendezések, hajtások javításában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye

Dunaföldvár

Dunaföldvár