Elektromos karbantartó/Villanyszerelő (Miskolc)

Elektromos karbantartó/Villanyszerelő

Leírás

Multinacionális partnercégünk számára keresünk Elektromos karbantartó technikust az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Gyártósori elektromos gépek és berendezések javítása, karbantartása
  • A termelés működését biztosító technikai berendezések, gépsorok zavartalan és balesetmentes üzemelésének biztosítása
  • A fellépő üzemzavarok elektromos hibáinak elemzése, kijavítása egyénileg és/vagy mérnöki támogatás mellett
  • Javaslatok leadása, melyek javítják a folyamat hatékonyságát és minőségét
  • Javítások SAP rendszerben történő dokumentálása

Elvárások

  • Szakirányú villanyszerelői képesítés vagy erősáramú technikusi végzettség
  • Legalább 1-2 év tapasztalat az elektromos rendszerek javításában és karbantartásában
  • PLC vezérlések ismerete
  • Szervó hajtások működésének, javításának ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, csapatmunkára való hajlandóság
  • Rugalmasság, tanulásra való hajlandóság
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok)

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Többféle műszak lehetőség
  • Cafetéria, teljesítmény alapú bónusz
  • 100%-os bejárási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Modern munkaállomások
  • Céges rendezvények, családi napok
  • Egészségmegőrző programok
  • Céges kedvezmények

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc