Elektromos műszaki ügyintéző (Budapest)

Budapesti Intézmény megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elektromos műszaki ügyintéző

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló területen szerzett, legalább 3 éves szakmai gyakorlat,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség,
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • Létesítménygazdálkodással, ingatlanok fenntartásával kapcsolatos további képzettség és/vagy gyakorlat,
  • Emelőgép ügyintézői képesítés,
  • Energetikusi gyakorlat,
  • Műszaki ellenőri jogosultság (ME-V),
  • Közbeszerzési gyakorlat

Feladatok:

  • Az MTA LGK által kezelt ingatlanok villamos rendszereinek általános üzemeltetési feladatainak ellátása.,
  • Épületvillamossági hálózat elemeinek és a villamos berendezések üzembiztonságának fenntartása, karbantartások megszervezése és szakmai felügyelete, belső munkatársakkal, és/vagy külsős partnerek bevonásával.,
  • Szabványossági vizsgálatok, villamosbiztonsági felülvizsgálatok elvégeztetése.
  • Felmerülő hibák megszüntetésének ügyintézése.,
  • Felvonó berendezések karbantartásának és hatósági felülvizsgálatának ügyintézése.,
  • Karbantartási és eseti javítási szerződések, megrendelések kezelése, elvégzett munka ellenőrzése, teljesítésének igazolása, számlák szakmai igazolása.,
  • Közüzemi szerződések, teljesítmény lekötések nyomon követése; közüzemi és almérők leolvasása, lejelentése; közüzemi számlák szakmai ellenőrzése, felosztása; kapcsolattartás a szolgáltatókkal.,
  • Villamosenergia gazdálkodás: fogyasztási és számla adatok nyomon követése, elemzése; energia megtakarítási lehetőségek feltárása, megvalósíthatóságuk kidolgozása, műszaki támogatása, kapcsolattartás az energetikai szakreferenssel.,
  • Villamosenergia közbeszerzésben közreműködés, műszaki támogatása külső szakértő segítségével.,
  • Közreműködés az éves tervek, beszámolók, közérdekű adatok elkészítésében, összeállításában.,
  • CAFM szoftver használata, ebben adatok és dokumentumok felvitele, aktualizálása.
  • A munkaköri feladatok ellátásához szükséges iratok elkészítése, dokumentumok iktatása.
  • Szakági tervdokumentációk rendszerezése, nyilvántartása., ,

Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő, ,

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, próbaidő: 4 hónap, ,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:,

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot,
  • Végzettséget, képesítést tanúsító okirat másolatát,
  • Bérigényt,
  • A pályázó nyilatkozatát arról, hogy az eljárásban résztvevők a pályázat anyagát megismerhetik, ,

A munkakör betölthetőségének időpontja:,

  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető, ,

Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: ELEKTROMOS MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ"

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest