Műszaki ügyintéző (Budapest)

A Ludor Kft. 26 éve alakult, hő- és füstelvezető kupolák, ablakok forgalmazásával, telepítésével és karbantartásával foglalkozunk. Karbantartási divíziónk irodai csapatába keresünk új kollégát.

Műszaki ügyintéző

pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Rendszeres megelőző karbantartási feladatok nyomon követése, dokumentálása
  • Feltárt hibák javítási ajánlatának összeállítása, javítások dokumentálása
  • Műszaki vezető és értékesítési vezető munkájának segítése
  • Telefonos ügyintézés, műszaki támogatás a szerelő kollégáknak
  • Kapcsolattatás ügyfelekkel, beszállítókkal
  • Levelezés, napi adminisztratív ügyek intézése
  • Belső nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • MS Office jó felhasználói szintű ismerete (CAD ismeret előny)
  • Elemző gondolkodásmód, problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság, határozottság, terhelhetőség
  • Középfokú végzettség, jó műszaki érzékkel és érdeklődéssel (építész, gépész, villamos felsőfokú szakirányú végzettség előny)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Betanulási időszak, hisz senki sem született még füstelvezető specialistának
  • Túlóra mentes 8 órás munkaidő, betanulás után akár Home Office lehetőség is
  • Változatos feladatok
  • Tapasztalt munkatársak, családias légkör
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége stabil vállalati háttérrel
  • Versenyképes fizetés, kiszámítható bónusszal

Munkavégzés helye

  • Barátságos lakásiroda
  • Budapest belső kerülete, Baross utca jó tömegközlekedéssel, biciklitároló az udvaron
  • Corvin negyed gyalogos közelségben

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el.

Budapest