Elektromos/Mechanikus összeszerelő (Veresegyház)

Humán Centrum Kft.

Elektromos/Mechanikus összeszerelő

Leírás

Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • Elemek elektromos vagy mechanikai összeszerelési/csőszerelési munkája
  • Elektromos vagy mechanikus összeszerelés és szétszerelés végrehajtása
  • Berendezések, tartozékok bekábelezése és összeszerelési folyamat fejlesztése

Elvárások

  • Legalább szakmunkás bizonyítvány
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Előnyök

  • Hegesztő tapasztalat/végzettség

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház