Elektroműszerész (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Elektroműszerész

Elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk Budapestre
                                                                                        Elektroműszerész kollégát!

Feladatok:

  • Gyári gépek, berendezések elektromos karbantartási, javítási, felújítási és fejlesztési munkáinak elvégzése.
  • Felmerülő üzemzavarok elhárítása.
  • Egyéb elektromos karbantartási, felújítási munkák elvégzése.
  • Elektromos szabványok, előírások, utasítások betartása.
Elvárások:
  • Iskolai végzettség: elektroműszerész/ villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány, OKJ elektronikus bizonyítvány
  • Szakmai tapasztalat: min. 3 éves erős áram ismerete, elektromos hálózatok ismerete
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása

Amit kínálunk:
  • Alapórabér
  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 4.kerület
Budapest