Elektronika fejlesztés részlegvezető (Veszprém)

Elektronika fejlesztés részlegvezető

Leírás

Nemzetközi hátterű, elektronikai termékeket gyártó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Elektronikai termékek tervezése
  • Rendszerkövetelmények definiálása, kezelése
  • Megvalósíthatósági vizsgálatok és rizikóelemzések készítése
  • Áramköri aktív-passzív elemek, mikrokontrollerek kiválasztása, méretezése
  • Kapcsolási rajzok, NYÁK layoutok tervezése, a vonatkozó elektronikai szabványok alapján
  • Prototípus, funkciós tesztminta készítés, élesztés és tesztelés
  • Elektronikai tervezési standardok létrehozása, karbantartása
  • Hardware/software interface optimalizálás és karbantartás
  • Elektronikai csoport vezetése (1 HW és 2 SW mérnökök)
  • Termeléstámogatás

Elvárások
  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat
  • Szakmaival bővített, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • CAD ismertek (SolidWorks, Altium)
  • MS Office ismeretek
  • SAP ismeret
  • Proaktivitás

Előny:
  • IO-Link, CAN-bus tapasztalat
  • Beágyazott rendszerek ismerete
  • Pneumatikai ismeretek
  • APQP ismeret
  • ASPICE ismeret
  • Programozási nyelvek ismerete: C; C++; Assembly, Python, Node-RED

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés, széles körű juttatások
  • Céges autó, mobiltelefon, és notebook
  • Medicover white-csomag
  • Rugalmas munkarend, home office lehetőséggel
  • Szakmai fejlődés támogatása, továbbképzések
  • Remek hangulat és családias légkör
  • Modern munkaeszközök, tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém