Elektronikai fejlesztőmérnök (Budapest)

A PEC egy gyártási technológiai megoldásokat nyújtó nemzetközi cégcsoport. Elköteleződésünk, hogy megújuló energiatárolására szolgáló technológiák és berendezések gyártását tehessük lehetővé a Kék Bolygó számára. Jelenleg Automatizálási mérnök kollégákat keresünk, akik a küldetésünkhöz csatlakozva hozzájárulhatnak a zöld jövő eléréséhez. Budapesti irodánk mérnök csapatának tagjaként lehetőséged nyílik arra, hogy aktívan részt vegyél az első nagyméretű akkumulátorgyárak létrehozásában Európában és az Egyesült Államokban egyaránt.

Elektronikai fejlesztőmérnök

Feladatok

  • A betanítási idő elteltével Li-Ion akkumulátor-tesztelő és gyártó berendezések fejlesztésére irányuló projektekben veszel részt.
  • Részvétel mind a rendszer-tervezésben, mind a fejlesztésben és akár a rendszerek telepítésében is.
  • Részt veszel a rendszerek hatásvizsgálatában és megvalósíthatósági tanulmányok készítésében.
  • A projekt vezetővel közösen nyomon követed a projekt megvalósulását.

Elvárások

Olyan motivált kollégák jelentkezését várjuk, akik megfelelnek az alábbi követelmények valamelyikének:

  • Bsc vagy Msc villamos v. elektronikai v. mechatronikai mérnöki végzettség
  • analitikus gondolkodás, céltudatosság, igény a minőségre
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • a technológia a szenvedélyed

Előnyök

Ha van már mélyebb ismereted vagy gyakorlatod az alábbiak valamelyikében, még jobban örülünk:

  • gyakorlati tapasztalat nyáktervezésben, analóg és digitális technológiák használatában
  • FPGA-k és beágyazott rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Linux gyakorlati tapasztalatok szintén előnyt jelentenek

Miért a PEC?

A PEC-nél egy nemzetközi vállalat kiemelkedő tagja lehetsz, és ezáltal olyan akkumulátorgyárak felépítéséhez járulhatsz hozzá, melyek kulcsszerepet játszanak majd a szén-dioxid-mentes társadalommá való átalakulásban.

  • Tapasztalataidhoz és a piac igényeihez méltó kompenzációs csomagot kaphatsz
  • Határozatlan idejű szerződésed biztonságot és stabilitást nyújt majd
  • Lehetőséget biztosítunk, hogy a saját jövőd ura lehess, és egy olyan nemzetközi vállalat keretein belül fejleszthesd önmagad, melynek célja az innováció és a vevői elégedettség
Budapest