Elektronikai folyamattechnikus 9. kerület (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Elektronikai folyamattechnikus 9. kerület

Leírás

Szeretnél egy multinacionális cég fejlődő csapatában dolgozni?

Értesz az erősáramú berendezésekhez?

Műszaki beállítottságú vagy?

Most keresed éppen az új, hosszútávú munkádat?

Elektronikai termékekkel foglalkozó IX. kerületi partnerünkhöz keresünk saját állományba új kollégákat az alábbi munkakörre:

Feladatok

  • Gépek készenlétének, működőképességének a biztosítása
  • Gépezetek beállítása, kalibrálása, szerelése, tisztítása
  • Azok felügyelete, optimalizálása és kezelése, valamint üzemzavarok elhárítása
  • Új berendezések beüzemelés
  • Gépek, gépezetekkel kapcsolatos kézikönyvek, karbantartási tervek vezetése
  • Technikai problémák megoldásában való aktív részvétel

Elvárások

  • 3 műszak vállalása
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat elektronikai területen
  • Gépjavításban, gépbeállításban való jártasság
  • Számítástechnikai ismeretek haladó szinten
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs képesség

Előny: Erős áramú villanyszerelő végzettség!!

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes bérezés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Havi teljesítmény bónusz
  • Cafetéria (Br.38 000Ft/hó)
  • Bejárási támogatás környéki (86%) vagy Budapest bérlethez (100%)
  • Csúcstechnológiájú géppark
  • Szabad hétvégék!

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarendben

Munkavégzés helye

Budapest, Táblás u. 36, 1097 Magyarország

Budapest