Elektronikai műszerész (Budapest)

Irodatechnikai, Számítástechnikai képviselet Budapesti telephelyére keres főállású

Elektronikai műszerész

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:

  • Ügyfeleknél használatos irodatechnikai eszközök javítása, karbantartása
  • Szervizelési munkák adminisztrációja

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki érzék (szerelési képesség)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, pontosság, önállóság
  • Ügyfél orientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fénymásoló eszközök, hálózati nyomtatók javításában szerzett minimum 1 - 2 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes, családias munkahelyi környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Céges autót biztosítunk a feladatok ellátásához

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Egyéb információ az állásról:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Pest megye

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát hozzánk!
Budapest