Elektronikai műszerész (Martfű)

A Bunge Zrt keres a Martfűi Gyárába

Elektronikai műszerészt

kiemelkedő juttatásokkal.

Feladatok

  • Felel a rábízott gépek, berendezések működésének biztosításáért, a megfelelő műszaki szintjük fenntartásáért
  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
  • Termelés folyamatosságának a biztosítása
  • Üzemi eszközök karbantartása
  • Értelmezni tudja az elektromos rajzokat és előírásokat, ezek alapján javítási és hibaelhárítási munkát végez

Elvárások

  • Villamosipari / műszeripari szakközépiskola / műszerész végzettség, illetve szakmunkásképző iskola
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Erősáramú, illetve gyengeáramú villamossági ismeretek. PLC vezérléstechnika, pneumatikus alapismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Robbanásbiztos berendezések karbantartója végzettség

Amit kínálunk

  • A Bunge, mint az egyik legnagyobb agráripari óriáscég, biztos, hosszútávra szóló foglalkoztatást jelent a munkavállalóinak
  • Kiemelkedő bérezés és kafetéria keret, saját buszos munkába járás, sok elemből álló béren kívüli juttatások, családosok kiemelt támogatása (iskolakezdési támogatás, tengerparti üdülés, stb.)
  • Felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok;

Munkavégzés helye

Martfű (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Jelentkezés: önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Martfű