Elektronikai műszerész Budapest (0630/018-7025) (WHC01774) (Budapest)

Analizátor (WHC01774)

Azonnali kezdéssel keresünk Analizátorokat. Gyere, dolgozz te is egy biztos hátterű, munkahelyen!

Feladatok:

  • Hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél
  • SAP használata
  • Analízis eredmények minőségi elvárások szerinti rögzítése MES-ben
  • Belső áramkör tesztelése autoteszter segítségével
  • A hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektronikai végzettség)
  • Legalább 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben, elektronikai gyártásban
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, precizitás, problémamegoldó készség
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest