Elektronikai műszerész karbantartó (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Elektronikai műszerész karbantartó

Leírás

A németországi gyökerekkel rendelkező partnerünk már közel 30 éve van jelen a műanyagiparban. Az általuk gyártott habtermékek világszerte ismertek.

Feladatok

  • gépjavítási és karbantartási munkák készítése, ellenőrzése
  • gépbeállítások, átszerelések elvégzése
  • rendszeres és megelőző karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • elektronikai műszerész végzettség
  • legalább 5 év üzemi karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • azonnali kezdés
  • versenyképes juttatási csomag
  • évente nettó 200.000 Forint cafeteria
  • vállalati képzések
  • előrelépési, fejlődési lehetőség
  • rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium

Munkaidő

Hétfőtől péntekig két műszakos munkarendben( 06:00-14:00, 14:00-22:00)

Előnyök

  • PLC rendszerek általános ismerete
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • az SAP PM modul ismerete

Munkavégzés helye

  • Budapest IX.
Budapest