Elektronikai műszerész technikus (Budapest)

Irányítástechnikai és Automatizálási Osztály, Automatika Üzemeltetési Csoportba:

Elektronikai műszerész technikust keresünk,

üzemeltetés / karbantartás területre gondos, felelősségteljes munkát végző kolléga személyeben.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • PLC hardver eszközök, irányítástechnikai és kommunikációs szekrények karbantartása, működés ellenőrzése, optimalizálása;
  • Hibaforrások, biztonsági kockázatot jelentő eltérések féltárása;
  • Konstruktív közreműködés, támogatást nyújtó külső vállalkozók részére;
  • Analóg, digitális mérőkörök, jeladók, primer érzékelők, vízszint- és mennyiségmérők, pontosság ellenőrzése, karbantartása, javítása;
  • Kommunikációs és irányítástechnikai rendszereink működésének biztosítása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • Középfokú / technikusi végzettséggel rendelkezik (elektronikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, gyengeáramú automatika szerelő, villanyszerelő műszerész, elektromos karbantartó);
  • Ismer folyamatirányítási rendszereket (Siemens PLC hardver ismeret, ModBUS, Hart, DockLite, Hyperterminal), 4.20mA mérőkörök alapismereteivel rendelkezik;
  • Csapatban és önállóan is, felelősségteljes rendszerezett munkát végez;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • Villamos irányítástechnikai, automatizálási gyakorlat / tapasztalat;
  • Villamos irányítástechnikai kiviteli tervek rajzolvasási gyakorlata;
  • TCP hálózatok működésében gyakorlat;
  • Analóg / digitális mérőkörök és jeladók használatában gyakorlati tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • SZÉP kártya és jóléti juttatások.

Budapest