Elektrotechnikus (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

A négy kontinensen is gyárakat üzemeltető vállalat zöldmezős beruházásban felépülő új üzemében flexibilis csomagolóanyag gyártással foglalkozik, Európában elsőként és egyedüliként.

Az elektronika területén dolgoztál eddig, és rendelkezel több éves tapsztalattal is? Amennyiben a kérdések alapján magadra ismersz, olvass tovább.

Elektrotechnikus

Feladatok

felelős a javítási munkák elvégzéséért és elektronikai gépek karbantartásáért a termelés egész területén.

felelős az összes munkaeszköz és felszerelés tisztán tartásáért, és a javítási munkák elvégzéséért a legjobb tudása szerint.

Követelmények

legalább 1-3 éve hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

számítóges ismeretek felhasználói szintű ismerete

angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

versenyképes fizetés

szakmai fejlődési lehetőség

modern technológiák és munkakörnyezet

stabil, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye

Rétság