Elektrotechnikus (Szombathely)

Elektrotechnikus

Leírás

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat Elektrotechnikus pozícióba.

Feladatok

  • Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása az összeszerelő területen
  • A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása.
  • Esetenként, alkatrészek, egyedi darabok rajz vagy megbeszélés szerinti elkészítése.
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése, jelzése.
  • Kamerák, teszterek, csavarozó berendezések magas szintű javítása, beállítása, szükség esetén fejlesztése
  • PLC programok olvasása alap szinten.
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése
  • Hibaanalízis készítése
  • Fejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • Termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 1 év)
  • 3 Műszakos munkarend vállalása
  • PLC programozásban és vezérlésben szerzett jártasság előny
  • Technikus végzettség előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely