Élelmiszerbiztonsági asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Benei és Társa Vagyonkezelő Kft. folyamatosan fejlődő budapesti édesipari termelőüzemébe keres

ÉLELMISZERBIZTONSÁGI ASSZISZTENS

pozícióba munkatársat hosszútávra AZONNALI kezdéssel

Feladatok:

  • aktív részvétel a gyártási folyamatok ellenőrzésében (személyi higiénia ellenőrzése, folyamatok felügyelete)
  • a termelőüzem higiéniai állapotának, takarítottságának folyamatos felügyelete (beleértve a külső területeket)
  • dolgozók részére időszakos és rendszeres oktatások megtartása
  • belső auditokon részvétel – a nem megfelelősség korrigálása, dokumentálása, a vállalat minőségirányítási rendszerének felügyelete
  • új termék bevezetésekor aktív részvétel a fejlesztésben, csomagolástervezésben
  • a kötelező laboratóriumi vizsgálatokra minták előkészítése
  • élelmiszerbiztonsági vezető munkájának segítése

Elvárások:

  • szakirányú élelmiszeripari közép- vagy felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves élelmiszeripari releváns szakmai tapasztalat
  • megbízható, határozott, agilis, magabiztos személyiség
  • precíz munkavégzés

Előnyök:

  • édesipari/sütőipari tapasztalat
  • TFMS/LIDL/SPAR/UTZ/RSPO auditokban jártasság
  • élelmiszeripari jogszabályok ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívást, fejlődési lehetőséget kínálunk
  • szakmai betanítást
  • stabil, megbízható, hosszútávú munkalehetőség

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal beküldésével lehet a Jelenkezem az állásra gombra kattintva.

Adatok:

Cím: Benei és Társa Vagyonkezelő Kft
1151 Budapest, Bogáncs utca 3.
Telefonszám: +36 30 9559 614

Budapest