Elemző gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Elemző terület iránt érdeklődő gyakornokokat keresünk az alábbi pozíciókra:

  • Üzlet elemző gyakornok - vállalat
  • Adatbázis tervező gyakornok - készpénzellátás
  • Elemző gyakornok

Elemző gyakornok

Feladatok

Üzleti elemző gyakornok - vállalat

  • A vállalati értékesítés teljesítményének nyomon követéséhez riportok készítése
  • Részvétel a Budapest Bank vállalati riporting rendszerének karbantartásában
  • Havi, negyedéves üzleti riportok elemzések elkészítése tulajdonos részére

Adatbázistervező gyakornok - készpénzellátás

  • Készpénzellátás, a fiókhálózat és egyéb ügyfelek kiszolgálásához szükséges alapismeretek elsajátítása
  • Készpénzellátás irányításához használt Excel számítási logikáinak adatbázisba történő átültetése
  • Készpénzellátás napi adminisztrációs feladatainak előkészítése

Elemző gyakornok - árazás

  • Napi, heti, havi és negyedéves árazási riportok, dashboardok készítése a termékfejlesztésnek, menedzsmentnek
  • Részvétel a bank stratégiai és operatív tervezési és elemzési folyamataiban
  • Elemzéshez szükséges adatok lekérdezése adatbázisból, elemzések készítése
  • Fordítások, prezentációk és összefoglalók készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Hallgatói jogviszony nappali tagozaton
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pénzügyi alapismeretek
A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra ( kiválasztás követően is beszerezhető)

Munkaidő

  • Legalább fél éves gyakornoki idő, minimum heti 20-30 órában
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest