Elemző / ügyfélkezelő (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Közel fél évszázados múlttal rendelkező pénzügyi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elemző / ügyfélkezelő

Elvárások:

  • Érettségi,
  • Jó kommunikáció,
  • Célorientáltság,
  • Fiatalos csapatszellem,
  • Ambíció,
  • Vezetői attitűd,
  • Heti 20-25 óra ráfordítás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Vezetői tapasztalatok,
  • Vállalkozói ambíció,
  • Nyitott- fiatalos személyiség,
  • Pénzügyi szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Pénzügyi elemzések elvégzése (főként magánszemélyek számára),
  • Ügyfél kezelés,
  • Időpont egyeztetés,
  • Adminisztráció,

, Megbízóról:,

Közel fél évszázados múlttal rendelkező, német, Magyarországon és Európában is piacvezető szerepet betöltő pénzügyi céghez debreceni irodabővülés miatt keresünk fiatalos, most kialakuló csapatunkba munkatársakat, akár fő, akár mellékállásba, illetve iskola mellett is végezhető munkakörbe

Amit kínálunk:

  • Teljesen rugalmas munkaidő (akar egyetem mellett is tökéletesen végezhető),
  • Fiatalos, összetartó csapat,
  • Teljesítmény arányos bérezes,
  • Irodai - csapatmunka,
  • Átlag feletti jövedelem,
  • Extra könnyű előre lepési lehetőség (1-2 hónapon belül könnyedén 100%-os fizetés emelés)

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen