Elemző / ügyfélkezelő munkatárs (Debrecen)

Közel fél évszázados múlttal rendelkező pénzügyi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elemző / ügyfélkezelő munkatárs

Elvárások:

Érettségi, Jó kommunikáció, Cél orientáltság, Fiatalos csapatszellem, Ambíció, Vezetői attitűd, Heti 20-25 óra ráfordítás

Előnyt jelent:

Diploma, Vezetői tapasztalatok, Vállalkozói ambíció, Nyitott- fiatalos - kommunikatív személyiség, Pénzügyi szakmai tapasztalat

Feladatok:

Pénzügyi elemzések elvégzésé (főként magánszemélyek számára), Ügyfél kezelés, Időpont egyeztetés, Adminisztráció, , Megbízóról:, Közel fel évszázados múlttal rendelkező, német, Magyarországon es Europaban is piac vezető szerepet betöltő pénzügyi céghez debreceni iroda bővülés miatt keresünk fiatalos, most kialakuló csapatunkba munkatársakat, akár fő, akár mellékállásba, illetve iskola mellett is végezhető munkakörbe. Egyetemisták és pályakezdők előnyben, főleg az ő jelentkezésüket várjuk!

Amit kínálunk:

Teljesen rugalmas munkaidő (akár egyetem mellett is tökéletesen végezhető), Fiatalos, összetartó csapat, Teljesítmény arányos bérezés, Irodai környezet - csapatmunka, Átlag feletti jövedelem, Extra könnyű előre lépési lehetőség (1-2 hónapon belül könnyedén 100%-os fizetés emelés!!!)

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen